Dni európskeho občianstva

Milí obyvatelia,

Pomôžte nám vyplnením resp. zdieľaním tohto dotazníka nájsť čo najviac regionálnych špecifík, jedinečností okresu Komárno. Sú nimi všetky duševné, materiálne, prírodné, spoločenské hodnoty a produkty, ktoré vznikli v súvislosti s nejakou tvorivou činnosťou, výrobou, tradíciami, vedomosťami, v súvislosti s regiónom alebo jeho živou prírodou, ktoré sú z regionálneho hľadiska rozhodujúce a významné, obyvateľstvom určitého regiónu považované za typické a všeobecne známe, a ktoré významne prispievajú k šíreniu dobrého mena regiónu, vytvoreniu a posilneniu regionálnej identity.

Regionálne jedinečnosti - kliknite