SPÁJAME SA V RÁMCI EURÓPSKEJ ÚNIE 2018

• Rok 2017: Revitalizácia parku výsadbou byliniek
  • Rok 2018: Vytvorenie oddychovej zóny v parku

Svet Európy 2017

Vážený občan, v našej obci prebieha tvorba Plánu hospodárskeho a sociálneho rozvoja („PHSR“) na roky 2014-2023. V záujme všetkých obyvateľov obce je, aby sa do tvorby tohto strategického rozvojového dokumentu zapojilo čo najviac občanov. Preto Vás prosíme o vyplnenie tohto krátkeho dotazníka, v ktorom môžete vyjadriť svoj názor, napísať svoje pripomienky, návrhy k plánu budúceho rozvoja obce s cieľom zlepšenia kvality života v našej obci.

Dotazník môžete vyplniť TU

Ak chcete vedieť viac o týchto nenápadných „koláčikoch“, kliknite pre viac informácií.

Áno, rozumiem